Członkowie

Członkowie honorowi

Członkiem honorowym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która wniosła wybitny wkład w działalność i rozwój Stowarzyszenia lub swoją działalnością propaguje cele, dla których powołane jest Stowarzyszenie. Do chwili obecnej tytułu członka honorowego nie nadano żadnej osobie.

Członkowie wspierający

Stan na dzień 16 października 2017 r.

Lp. Nr legitymacji Nazwisko Imię UWAGI
1. 001/W WEINTRIT Adam  członek wspierający
2. 002/W WOLSKI Adam członek wspierający
3. 003/W SADŁOŃ Grażyna członek wspierający
4. 004/W KOZŁOWSKI Hieronim członek wspierający
5. 007/W KRASZEWSKA Dorota członek wspierający
6. 008/W STRUK-DZIADUŁA Mariola członek wspierający
7. 009/W PERNACZYŃSKI Piotr członek wspierający
8. 010/W PIETRASZKIEWICZ Jacek członek wspierający
9. 011/W MŁOTKOWSKI Jan członek wspierający
10. 012/W PIETRZAK Stanisław członek wspierający
11.  013/W DYRCZ Czesław członek wspierający
12.  014/W KRÓLIKOWSKI Andrzej członek wspierający
13. 015/W TOMCZAK Dariusz członek wspierający
14. 016/W PANASIUK Arkadiusz członek wspierający
15. 017/W KROPLEWSKI Marek członek wspierający
16. 018/W DZIEWICKI Marek członek wspierający
17. 019/W FELSKI Andrzej członek wspierający
18. 020/W GEO-BOR członek wspierający
19. 032/Z ZEMŁA Jerzy członek wspierający
20. 028/Z SZACHTA Henryk członek wspierający

 

Członkowie zwyczajni

Stan na dzień 16 października  2017 r.

Lp. NR LEGITYMACJI NAZWISKO IMIĘ NR DYPLOMU
1. 001/Z NITNER Henryk A-009
2. 002/Z KOSZKA Henryk A-007
3. 003/Z GRABIEC Dariusz A-063
4. 004/Z DOŁGOPOŁOW Andrzej A-046
5. 005/Z BIELIŃSKI Wiesław A-057
6. 006/Z BORKOWSKI Michał A-067
7. 007/Z CZARNECKI Marek B-072
8. 009/Z GĘSTWICKI Janusz A-101
9.  010/Z JANUSZEWSKI Leszek A-054
10. 011/Z KASPROWICZ Tomasz A-052
11. 012/Z KIJAKOWSKI Jacek A-050
12. 013/Z KOPACZ Zdzisław A-019
13. 014/Z KOSZAŁKA Jacek A-053
14. 015/Z KOWALCZYK Adam A-047
15. 016/Z KOWALSKI Andrzej B-084
16.  017/Z KOZŁOWSKI Zenon A-020
17.  019/Z ŁYSEJKO Apoloniusz A-003
18. 020/Z MAZUREK Wiesław B-057
19 021/Z MOROZ Zbigniew A-058
20. 022/Z RYSIEWICZ Joanna A-062
21. 023/Z SĘK Marek A-013
22.  024/Z STATECZNY Andrzej A-056
23.  025/Z STECKO Tomasz A-066
24.  026/Z STOLARCZUK Anna A-061
25.  027/Z STROMSKI Leszek A-055
26. 029/Z SZATAN Marek A-069
27.  030/Z SZRAJER Romuald B-077
28. 033/Z KABEROW Renata A-073
29. 035/Z SŁABY Andrzej A-065
30. 036/Z KUBICKI Krzysztof A-048
31.  037/Z DOLECKI Andrzej A-050
32.  038/Z HAC Benedykt A-022
33.  039/Z SYGUŁA Bartłomiej A-064
34.  040/Z MELER Witold B-096
35. 041/Z PORAZIŃSKI Krzysztof B-118
36.  042/Z WOLFF-WIERSZYŁO Joanna A-075
37.  043/Z LIPIŃSKI Sławomir A-081
38.  044/Z POŁKA Mirosław B-098
39.  045/Z BANACHOWICZ Andrzej B-082
40. 046/Z POGODA-BŁAZIAK Katarzyna A-077
41.  047/Z MORGAŚ Wacław A-018
42.  048/Z OMELCZUK Roman B-131
43.  049/Z SOBKÓW Adam B-093
44.  050/Z KOKOSIŃSKI Grzegorz A-078
45. 051/Z STASIAK Witold A-083
46. 052/Z PAWŁOWSKI Michał B-127
47. 053/Z HIPNAROWICZ Kazimierz B-087
48. 054/Z PERKA Marta B-136
49. 055/Z SZARZYŃSKI Franciszek A-017
50. 056/Z BOBUSIA Anna A-091
51. 057/Z KOWALCZYK Arkadiusz A-076
52. 058/Z WIĘCEK Jakub B-137
53. 059/Z POPIELARCZYK Dariusz B-122
54. 060/Z ULASZEWSKI Jacek A-100
55. 061/Z PLICHTA Marcin A-107
56. 062/Z GIWERSKA Emilia A-079
57. 063/Z GRZĄDZIEL Artur A-094
58. 064/Z BANASZAK Marcin A-093
59. 065/Z WOŹNICKI Adam A-095
60. 066/Z ULAS Bartosz B-140
61. 067/Z KLEINSCHMIDT Mariusz B-126
62. 068/Z ZALEWSKI Wiktor A-112
63. 069/Z SAJKO Bartosz B-147
64. 070/Z BIŃKOWSKI Janusz B-139
65. 071/Z ZANIEWICZ Grzegorz A-117
66. 072/Z MIKOŁAJEWSKI Paweł B-149
67. 073/Z GRZYBOWSKI Robert B-157
68. 074/Z LANG Bartosz A-127
69. 075/Z LANG Maciej A-128
70. 076/Z WĄŻ Mariusz B-093
71. 077/Z ZALEWSKA Ada B-160
72. 078/Z KRĘŻEL-PRZĄDKA Anna A-104
73.  079/Z GAJEWSKI Łukasz A-060
74. 080/Z NOWAK Jarosław A-116
75.  081/Z MATUSIAK Dariusz A-102
76. 082/Z HAWRYLUK Sylwester B-167
77. 083/Z TRELA Małgorzata A-140
78. 084/Z KILIAŃCZYK Marika B-168