Nowe władze Stowarzyszenia Hydrografów Morskich wybrane!

Informujemy, że Stowarzyszenie wybrało swoje nowe władze. Na prezesa SHM RP, w wyniku głosowania tajnego, został wybrany Artur GRZĄDZIEL. Do Zarządu wybrani zostali także Janusz GĘSTWICKI oraz Arkadiusz KOWALCZYK. Pracami Komisji Rewizyjnej pokieruje Witold STASIAK, którego będą wspierać Krzysztof PORAZIŃSKI oraz Joanna SŁAWIŃSKA.
DG, 18.10.2014

Zgodnie ze Statutem SHM RP, nowe władze będą sprawować swoje funkcje przez 4 lata. Poprzedni Zarząd (lata 2010-2014) zakończył tym samym swoją pracę. Nikt z poprzednich władz nie kandydował do nowych.

 

Zobacz zdjęcia: https://hydrografpolski.pl/galeria/walne-zebranie-wyborcze-17-10-2014r

 


Korzystając z okazji, jako już „były” prezes SHM RP chciałbym serdecznie pogratulować wyboru nowym władzom Stowarzyszenia oraz życzyć im samych sukcesów.  Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie i Zarząd w okresie naszej kadencji.  Składam także podziękowania tym wszystkim, którzy „zaglądali” na stronę Stowarzyszenia i dzielili się uwagami, spostrzeżeniami i materiałami.

Jest to już mój ostatni wpis na tej stronie jako „prowadzącego” tę stronę. Mam tylko nadzieję, że okres ostatnich 4 lat, w którym ona funkcjonowała był – dla odwiedzających tę stronę, okresem znajdywania na niej ciekawych informacji związanych z hydrografią, z pomiarami i działalnością hydrograficzną w Polsce i na świecie.

Informuję także, że prawdopodobnie od stycznia 2015 r. zostanie uruchomiona nowa strona internetowa Biura Hydrograficznego Marynarki Wojennej, która, mam nadzieję, będzie uzupełnieniem niniejszego „serwisu” hydrograficznego. Dziękuję i do zobaczenia.
Dariusz Grabiec